Aktuality

Orientace v areálu

Provoz Hlubina, Vítkovická 3365, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Milan Dobeš Museum

Po celou dobu trvání naší akce se můžete zajít mrknout do Milan Dobeš Museum, kde se můžete seznámit s dílem výtvarníka, který byl géniem geometrické abstrakce. Prohlídky jsou po celou dobu akce za zvýhodněné vstupné 70 Kč pro všechny návštěvníky Meat Designu. Za komentovanou prohlídku v uvedené časy zaplatíte 90 Kč.

Dětský koutek

Dětský koutek bude! A ne ledajaký! Pohlídáme vaše děti a zabavíme je tak, že nebudou chtít jít domů.

Na co se děti mohou těšit:
* malování na obličej
* tetování airbrush
* rukodělné dílničky
* skákací míče, klouzačka, balonkový bazének a další hračky
* malý klidový koutek s dekami a polštáři

Parties

Přesně takové taneční kreace a nožku v letu jako na fotce vám slíbit nemůžeme, ale tanec, zábavu a tak všelijak podobně si na našich „parties“ určitě užijete dostatečně!
Kdy se to koná?

Pátek 20:00-23:00: Party v Gastro zóně
Sobota 20:00-?: Afterparty v klubu Dock

Tak přijďte! Těšíme se!

Otvírací hodiny

Pozor, důležité hlášení! Kdy se otevře svět Meat Design a jak dlouho se v něm budete moci pohybovat? Koukněte na otvírací hodiny:

Pátek: 10:00-20:00 (od 17:30 slavnostní zahájení)
Sobota: 10:00-20:00
Neděle: 10:00-16:00

Seznamte se: Meat Design, Meat Market a Meat Art

Letos jsme se rozhodli Meat Design rozdělit na 3 přehledné části. Hlavní výstavní část Meat Design patří značkám, firmám a designérům, kteří se zabývají nábytkem, interiérovým designem a bytovými doplňky. Užijete si tu perfektní výstavní expozice a můžete si domů pořídit nějaký obzvláště stylový kousek.

Příznivci menších nákupů ocení sekci Meat Market, která tvoří doplňkovou část přehlídky. U autorů si tu nakoupíte drobné bytové doplňky, papír, sklo, porcelán a šperk.

Sekce Meat Art potěší hlavně designové gurmány. V překvapivých prostorech si tu prohlédnete netradiční instalace předních českých designérů. V kurátorských výběrových projektech se představí i několik vítězů Czech Grand Design 2016, například Studio deForm, nebo Michal Bačák.

Meat Design Ostrava potřetí!

V listopadu 2017 se můžete těšit už na třetí ročník prodejní přehlídky autorské tvorby českého, slovenského a polského produktového designu v Ostravě.