Meat Design Ostrava je prodejní přehlídka autorské tvorby českého, slovenského, polského a maďarského produktového designu v Ostravě na pomezí tří států. Tři dny (24. – 26. listopadu 2017) plné špičkových designérů, inspirace, talentu a setkávání v industriálních kulisách v srdci Ostravy – Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic. Součástí je doprovodný program, který nabízí přednášky, workshopy, projekce, párty a večírky.

Design

Nábytek, svítidla, bytové doplňky, interiér, architektura. Vše na jednom místě. Přijďte se inspirovat, udělat si radost a odnést si domů vlastní kousek od konkrétního autora.

Originalita

Chceme ukázat, že existuje alternativa k velkých zahraničním nábytkářským řetězcům. Meat Design nabízí to nejlepší z českého, slovenského a polského autorského designu.

Prostory

Výstavní prostory se nachází v Ostravě v zrekonstruovaném areálu Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic. Jde o nádherný, zemitý industriální prostor, který vás nadchne jedinečnou atmosférou.

Program

Výstavní část doplňují projekce, besedy, workshopy, soutěže a večírky. Po celou dobu festivalu pohlídáme vaše děti, pro které máme speciální program. Navíc si pochutnáte v několika pop-up restauracích.

Fotogalerie

Partneři

Akce byla realizována za finanční podpory Statutárního města Ostrava, Moravskoslezského kraje a Visegrad funds.

Hlavní partneři

ostravamoravskoslezský krajostravaDolní oblast Vítkovice

Partneři

Provoz HlubinaForum Nová KarolinaPrintoantalisSeepointCzech DesignVítkovice toursSkórka CreativeLeemonOstrava ConventionCzech Convention Bureaubratislava design weekFajná dílnaKudy z nudyMilan Dobeš MuseumFood Atelier

Mediální Partneři

orionmariannesoffabydlenihomieAdvisioPolarStreamLečo